Ettevõttest

Kes me oleme

AAC Arvestuse OÜ on 2002. aastal asutatud raamatupidamisteenuseid osutav ettevőte. Tegutseme antud valdkonnas juba alates 1990. aastast, omades seeläbi juba märkimisväärset kogemust. Oleme spetsialiseerunud väike ja keskmise suurusega ettevőtete, mittetulundusühingute ja füüsilisest isikust ettevõtjate teenindamisele. Kliendid on enamasti eraettevőtted.

Meie firma põhiväärtusteks on muuhulgas usaldusväärsus, kompetentsus, korrektsus ja paindlikkus. Meie töös on ühendatud kogemused ja kaasaegsed teadmised.

Vajadusel võime ka tagada aruannete või muude dokumentide kohaletoimetamise Tallinna piires.
Meie töökeeled on eesti ja inglise keel.

Mida me teeme

Raamatupidamisprogrammina on meil kasutusel Profit. Profitil on palju eeliseid teiste raamatupidamisprogrammidega võrreldes, kuid oluliseim lisaväärtus, mida ka meie raamatupidamisteenuse kliendid on meie kasuks otsustamise põhjusena märkinud, on objektiarvestus. Lisaks tavalisele raamatupidamise tulude-kulude arvestusele, võimaldab Profit pidada arvestust erinevate objektide kohta eraldi, mille tulemusena on võimalik jälgida äriühingu tulemust näiteks osakondade või siis tegevusalade lõikes. Finantsarvestusprogrammi Profit arendaja ja müüjana tegutseb Intellisoft OÜ.

Tänapäeva kiire elutempo paneb meid kõiki mõtlema, kuidas oma tööd efektiivsemalt korraldada, et säästa raha ja aega. Pakume Teile selleks omapoolset abi raamatupidamisteenuste ja maksukonsultatsioonide näol. Elu on näidanud, et korras raamatupidamine on ära hoidnud mitmedki ebameeldivused maksuametiga.Tellides AAC Arvestuse Oü teenuseid, võite olla kindel, et Teie ettevõtte dokumendid ja raamatupidamine on korraldatud kiiresti ja professionaalselt. Samas olete kokku hoidnud kena summa raha põhikohaga raamatupidaja palga ja maksude arvelt, raamatupidaja töö jooksvad kulud ja ei ole vaja investeerida raamatupidaja riist- ja tarkvarasse.